Abraham i Mesjasz - debata teologiczna - 15 V 2015

Ambasada Republiki Iraku w Polsce, Instytut Dialogu Kultury i Religii (Wydział Teologiczny UKSW), Komitet ds. Dialogu z Religiami Niechrześcijańskimi Konferencji Episkopatu Polski oraz Instytut Dialogu Międzyreligijnego w Najaf (Irak)

zapraszają na debatę teologiczną pt. „Abraham i Mesjasz”.

W debacie wezmą udział: Jego Ekscelencja Asaad Abo Gulal, ambasador Iraku w Polsce; prof. Saleh Mahdi Al-Hakim, dyrektor Instytutu Dialogu Międzyreligijnego w Najaf; prof. Ahmed Joodi Hasnawi,zastępca dyrektora Instytutu Dialogu Międzyreligijnego w Najaf; ks. prof. Waldemar Cisło, ks. prof. Wojciech Kluj (Instytut Dialogu Kultury i Religii, Wydział Teologiczny UKSW), dr Jan Bury (Wydział Prawa i Administracji UKSW), dr Artur Konopacki (Wydział Pedagogiki i Psychologii, Uniwersytet w Białymstoku), dr Anna Bylińska. Debacie przewodniczy ks. prof. Jarosław Różański, dyrektor Instytutu Dialogu Kultury i Religii (Wydział Teologiczny UKSW)

Data: 15 maja (piątek) 2015 r., godz. 9.30

Miejsce: ul Dewajtis, 5 (sala 043), Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie